Aktualności Ogłoszenia duszpasterskie

10 NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.06.2024

                        

 1. Czerwiec to miesiąc poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odmawiamy litanię po wieczornych Mszach Świętych, a w niedziele odprawiane jest nabożeństwo o godz. 16.30.
 2. W czwartek 13 czerwca przypada wspomnienie patrona naszej parafii Św. Antoniego
  z Padwy. Sumę odpustową o godz. 18.00 odprawi O. Daniel Szwarc, który w tym roku obchodzi 20-lecie święceń kapłańskich (05.06.2004 w Kanadzie) i prymicji (20.06.2004
  w Złotnikach Kujawskich). Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian!
 3. W piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
 4. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu w środę i piątek od godz. 17.00 do 17.30.
 5. Publikację „Wytrwali w Panu”, wydaną z okazji 100-lecia parafii i kościoła w Złotnikach Kujawskich można nabywać po każdej Mszy Świętej, także w dni powszednie.
 6. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary.
 7. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 10.00 prosimy mieszkańców ul. Wiśniowej
  od p. Świdurskich do p. Kordaszewskich.
 8. We wtorek 18 czerwca odbędzie się wizytacja kanoniczna w naszej parafii, którą przeprowadzi ks. Prymas Wojciech Polak. Taka całodzienna wizytacja odbywa się raz na 5 lat i jest okazją do zapoznania się z działalnością parafii w jej różnych aspektach. Szczegółowy plan wywieszony jest w gablocie.  Ks. Prymas będzie u nas na obiedzie oraz kolacji, stąd prośba o włączenie się chętnych pań w przygotowanie poczęstunku
  z lokalnych potraw, by również od tej strony ks. Prymas mógł poznać Wasze otwarte serca i talenty. Prosimy w tej sprawie o kontakt w biurze parafialnym lub telefonicznie.