NIEDZIELA – ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY – 30.12.2018.

• 1. W poniedziałek i sobotę nie maMszy świętej rano.

W poniedziałek (Sylwestra) o godz. 16.00 Msza św. dziękczynna za kończący się Rok Pański 2018.

2. Pierwszego stycznia obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W tym dniu jako katolicy jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa w Eucharystii. Msze św. o godz. 10.00, 11.30 i 17.00.

3. Trwa duszpasterskie nawiedzenie rodzin. Na kolędzie pragniemy spotkać się w miarę możliwości ze wszystkimi domownikami na wspólnej modlitwie i rozmowie. Prosimy, aby uczniowie wszystkich typów szkół mieli przygotowane zeszyty z religii, a osoby przygotowujące się do sakramentu Bierzmowania swoje dzienniczki. Plan całej kolędy dostępny jest w gablocie i na parafialnej stronie internetowej.

4. W Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Święto trzech Króli zbieramy ofiary do puszek na działalność misyjną Kościoła. Przed nabożeństwami będzie można nabyć kredę i kadzidło rozprowadzane przez nasz parafialny zespół charytatywny. Poświęcenie podczas każdej Mszy św.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Zapraszamy do spowiedzi od godz. 16.00. Natomiast po Mszy św. o godz. 17.00 zawierzymy naszą parafię Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

6. W sobotę 5 stycznia o godz. 17. 45 w naszej parafii będziemy gościć chór kameralny  Pro Arte, który wykona dla nas kolędy i pastorałki.

7. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Świętej Rodziny stąd na każdej Mszy św. odnawiamy przyrzeczenia małżeńskie.

8.W niedzielę 6 stycznia dzieci z naszej szkoły na Mszy św. o godz. 11.30  wystąpią w jasełkach na, które serdecznie zapraszają.