OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 25.12. 2019.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE               UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO – 25.12. 2019.

1. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania naszej świątyni na czas Bożego Narodzenia.
  2. W pierwszy dzień Uroczystości Narodzenia Pańskiego Msze św. o godz. 10.00, 11.30 i 17.00.
  3. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Życia wspierający samotne matki oczekujące potomstwa.
  4. W drugi dzień Świąt Eucharystie według porządku niedzielnego. Po Mszach św.  zbiórka ofiar do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  5. W najbliższą niedzielę Świętej Rodziny zapraszamy rodziny z dziećmi do wspólnego śpiewania kolęd przy żłóbku po Mszy św. o godz. 10.00.
  6. O posprzątanie naszej świątyni prosimy w sobotę 28 grudnia z ul. Parkowej od             p. Jerzego Marcinkowskiego oraz bloków 1 i 3.
  7. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary
  8. Plan kolędy na okres między Świętami a Nowym Rokiem wywieszony jest   w gablocie. Prosimy bardzo o podwożenie ks. Marcina i poprowadzenie ks. proboszcza do pierwszych domów na trasie. Całość planu kolędowego znajduje się na naszej stronie internetowej.