Aktualności Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 29.12. 2019.

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE    NIEDZIELA – ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY  –  29.12. 2019.

 

  1. Dzisiaj w niedzielę Świętej Rodziny zapraszamy rodziny z dziećmi do wspólnego śpiewania kolęd przy żłóbku po Mszy św. o godz. 10.00.
  2. W tym tygodniu w dni powszednie Msze św. o godz. 8.00.
  3. Msza dziękczynna na zakończenie roku odprawiona będzie 31 grudnia o godz. 16.00.
  4. W Nowy Rok obchodzić będziemy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. z uroczystości we wtorek o godz. 16.00, a w środę o godz. 10.00, 11.30 i 17.00. Przypominamy, że w tym dniu jako katolicy jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa w Eucharystii. Nie ma Mszy św. o godz. 8.00.
  5. O posprzątanie naszej świątyni prosimy w sobotę 4 stycznia z ul. Parkowej od państwa Wienconek oraz bloków 2 i 4, a 11 stycznia z ul. Wiśniowej od Świdurskich do p. Kordaszewskich.
  6. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary
  7. Plan kolędy na najbliższy tydzień wywieszony jest w gablocie i dostępny na stronie internetowej. Prosimy bardzo o podwiezienie ks. Marcina i poprowadzenie  proboszcza do pierwszych domów na trasie w Tupadłach, Karczówce  i Kobelnikach..