Aktualności Intencje mszalne

Ogłoszenia duszpasterskie 7.11.2021(kliknij)

32 NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Podczas Mszy św. w kościele może być zajętych 75% wszystkich miejsc. Do limitu nie są wliczane osoby po szczepieniu.
 2. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni. Są w tym miejscu również wyłożone maseczki jednorazowe.
 3. Zgodnie z decyzją Stolicy Apostolskiej odpust zupełny za zmarłych możemy pod zwykłymi warunkami uzyskać przez cały listopad.
 4. Można zabierać ze stolika za ławkami kartki na wymienianki roczne, które będziemy odmawiać od pierwszej niedzieli adwentu. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych prosimy składać w biurze parafialnym, także po Mszach św.
 5. Przypominamy o prolongacie miejsc na naszym cmentarzu. Ponad 300 grobów jest nieopłaconych. Bardzo prosimy o kontakt w tej sprawie.  Aktualny status każdego grobu można sprawdzić na stronie www.cmentarnik.pl/zlotniki. Wyświetlony tam czerwony kolor oznacza konieczność dokonania przedłużenia ważności grobu.
 6. Na niektórych grobach pojawiły się kartki z informacją o zaleganiu z opłatą za miejsce.
  Wyjaśniam iż nie pochodzą one od zarządcy cmentarza. Bardzo proszę w duchu odpowiedzialności za dobro wspólne, o zgłoszenie wszystkich takich przypadków w biurze parafialnym.
 7. Bardzo prosimy, aby sprzątając groby liście, naturalne kwiaty i inne odpady „bio” składać osobno przy śmietniku, w miejscu oznaczonym.
 8. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w poniedziałek o godz. 18.00. Prosimy o udział w miarę możliwości obydwojga rodziców.
 9. W czwartek 11 listopada obchodzić będziemy Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 11.00. Pamiętajmy o wywieszeniu flag narodowych. W tym dniu nie będzie Eucharystii wieczorem.
 10. Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych z grupy A w piątek o godz. 16.00.
 11. W sobotę 13 listopada planujemy sprzątanie liści na terenie wokół kościoła. Bardzo prosimy osoby chętne do pomocy na godz. 9.00 z odpowiednim sprzętem.
 12. Biuro parafialne jest czynne w tym tygodniu od poniedziałku do środy od 16.00 do 16.30, a w piątek po wieczornej Mszy św.
 13. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary. 
 14. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 10.00 prosimy mieszkańców ul. Słonecznej od p. Bańka do p. Wesołowskich i ul. Topolowej.
 15. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.