Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27 NIEDZIELA ZWYKŁA – 08 PAŹDZIERNIKA 2017.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

27 NIEDZIELA ZWYKŁA – 08 PAŹDZIERNIKA 2017.

  1. Dzisiaj przeżywamy XVII Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na fundusz stypendialny fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  2. Trwa październik, miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św.,  a w sobotę i niedzielę o godz. 16.30. Dzieci zapraszamy szczególnie we wtorki i czwartki, kiedy to otrzymują specjalne „puzzle różańcowe”.
  3. W środę, po wieczornej Mszy św., spotkanie osób zaangażowanych w działalność charytatywną w naszej parafii.
  4. Zachęcamy młodzież do uczestnictwa w pielgrzymce do Markowic dnia 14 października. Szczegóły u ks. Jacka.
  5. Na stoliku za ławkami wyłożony jest do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcamy do lektury tego czasopisma.
  6. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary. Serdeczne podziękowanie wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do godnego przeżycia w poprzednią niedzielę jubileuszu 35-lecia konsekracji naszej świątyni. Jako dar z tej okazji zostały zakupione z pieniędzy osobistych księdza proboszcza cztery równe, białe ornaty, w których sprawowana już była uroczysta Msza św. jubileuszowa. Dzisiejsza składka, jak w każdą  drugą niedzielę miesiąca przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
  7. Zgodnie z wolą Księdza Prymasa w przyszła niedzielę zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Meksyku.
  8. Składamy gratulacje ks. Jackowi, który dekretem Księdza Prymasa został powołany do Archidiecezjalnej Komisji Liturgicznej. Ciesząc się z tego wyróżnienia, życzymy dobrej posługi, która ufamy wyda owoce także w naszej wspólnocie parafialnej.
  9. Intencje mszalne.