Ogłoszenie duszpasterskie 18.04.2021

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Zgodnie z nowymi przepisami podczas Mszy św. w naszym kościele może przebywać tylko 18 osób.
  2. Od obowiązku udziału w Eucharystii niedzielnej udzielona jest dyspensa. Korzystajmy z transmisji Mszy św. w telewizji, radiu i internecie. Informacje na ten temat w gablocie.
  3. Przypominam o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni i zachowania odpowiedniej odległości. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni. Są tam też wyłożone maseczki jednorazowe.
  4. Biuro parafialne jest czynne w dni powszednie od godz. 17.00 do 17.30 i po Mszy św.
  5. Okazja do Spowiedzi św. od godz. 17.30.
  6. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  7. O posprzątanie kościoła w sobotę prosimy mieszkańców z ul. Wiejskiej i Szosy Bydgoskiej do p. Pujszo.
  8. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.